produkty
Strona głównaOfertaProduktyNasze realizacjeKontaktWspółpracaKatalog Firm - dział w budowiekfjf


Z przyjemnością prezentujemy Państwu szeroką gamę oferowanych przez naszą firmę produktów, pośród których znaleźć można typowe elementy do montażu na elewacji, takie jak:
gzymsy elewacyjne, gzymsy styropianowe, bonie, profile podparapetowe, listwy wokółokienne, zworniki, kolumny oraz różnego rodzaju listwy ozdobne.
Wyżej wymienione elementy z powodzeniem znajdują również zastosowanie wewnątrz budynków. Każdy z przedstawionych elementów elewacyjnych możemy wykonać w wersji do montażu wewnątrz pomieszczeń.
Oprócz elementów architektonicznych w ofercie znajdują się różnego rodzaju kształtki (otuliny na rury CO, elementy opakowań) wykonane ze styropianu lub stydoduru. Wykonujemy ponadto również tabliczki (przestrzenne lub płaskie) z nazwami ulic, numerami domów oraz różnego rodzaju liternictwo przestrzenne.
Ponadto możemy wykonać dowolny kształt profila według wzoru Klienta na podstawie dostarczonego nam rysunku.
Proponowane przez nas wzory są tylko przykładowymi projektami, nie sposób bowiem zamieścić wszystkie oferowane przez nas wzory.

Sztukateria elewacyjna, w tym sztukateria styropianowa i sztukateria gipsowa to nasza specjalność. W celu uzyskania cennika i pełnej oferty produktów prosimy
o kontakt z naszą firmą.

Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej szerokiej oferty.

Art-DETA Gzymsy na miarę Twoich oczekiwań.


Gzymsy Gzymsy styropianowe Listwy wewnętrzne Bonie Zworniki Dekoracje