Strona głównaOfertaProduktyNasze realizacjeKontaktWspółpracaKatalog Firm - dział w budowie

Oferta sztukateria elewacyjna kierowana jest do klientów indywidualnych, firm budowlanych, biur projektowych oraz wszelkiego typu instytucji i firm zainteresowanych współpracą z naszą firmą.
W naszej ofercie znajduje się szeroko rozumiana sztukateria elewacyjna, a wśród niej różnego rodzaju gzymsy, sztukateria gipsowa, sztukateria styropianowa, gzymsy elewacyjne, gzymsy styropianowe, bonie. Posiadamy produkty przeznaczone do montażu na zewnątrz i wewnątrz budynków. Elewacyjne Profile Dekoracyjne przeznaczone do zewnętrznych zastosowań wykonywane są na bazie styropianu (polistyrenu ekspandowanego) o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Następnie pokrywane są elastyczną powłoką nadającą naszym produktom odpowiednią fakturę i właściwości umożliwiające bezpośredni montaż na elewacji budynków. Powlekany element zabezpieczony jest przed wpływem niekorzystnych czynników atmosferycznych, posiada fakturę ułatwiającą malowanie i wszelkiego typu prace wykończeniowe. Elementy z przeznaczeniem do zastosowań wewnętrznych wytwarzane są również ze styropianu (gzymsy styropianowe) lub z polistyrenu ekstrudowanego (XPS), czyli np. Styroduru jednak nie posiadają powłoki zabezpieczającej, która umożliwia ich montaż na zewnątrz. Ponadto w naszej ofercie znajduje się również sztukateria gipsowa, a w niej różnego rodzaju detale architektoniczne w zależności od potrzeb ...
Niewielka waga, łatwość montażu i prosta obróbka naszych wyrobów w znaczący sposób ułatwiają wszelkie czynności związane z pracami wykończeniowymi oraz znacznie skracają czas potrzebny na ich realizację.
Udzielamy naszym Klientom wszelkich informacji dotyczących skutecznego i szybkiego montażu, łączenia oraz malowania wytwarzanych przez nas produktów.
Ponadto możemy wykonać dowolny kształt profilu na indywidualne zamówienie klienta, wg dostarczonego nam projektu, rysunku (nawet odręcznego), czy innego wzoru.
Dodatkowo wykonujemy różne, czasami trudne do opisania elementy, płaskorzeźby, mozaiki, elementy sklepień, kształty trójwymiarowe, bryły przestrzenne oraz wiele innych na przykład filiżankę do kawy o pojemności około 300 litrów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.Art-DETA Gzymsy na miarę Twoich oczekiwań.


Gzymsy Gzymsy styropianowe Listwy wewnętrzne Bonie Zworniki Dekoracje